Strefa SPA

 

Salon FIRMOWY
Roczyny ul. Bielska 55a

Tel. (33) 875 98 67
Tel. kom. 609 905 655

Czynne:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00−18.00,
w soboty w godz. 8.00−13.00.

Jako stale rozwijający się dystrybutor oraz przedsiębiorstwo czerpiące z rozmaitych inspiracji, firma OLTRE Outdoor Indoor Design jest w stanie zaprezentować swoim Klientom wyjątkowe meble do ogrodu wyplatane z technorattanu. Od 2007 roku cieszymy się licznymi sukcesami oraz stale rosnącą satysfakcja Klientów, którzy w naszych produktach doceniają nie tylko wysoką jakość wykonania, ale i trwałość oraz oryginalność.

Od samego początku istnienia marki OLTRE jej celem stało się przygotowanie takich realizacji, które byłyby w stanie zapewnić Klientom możliwość stworzenia aranżacji ergonomicznych i eleganckich jednocześnie. Nowoczesne meble ogrodowe, które obecnie wzbogacają naszą ofertę, doskonale realizują tę misję. Należy podkreślić, że meble rattanowe, dzięki temu, że są wyplatane z technorattanu, ujmują trwałością oraz odpornością względem zróżnicowanych czynników pogodowych, na działanie których mogą być narażone. Stale też troszczymy się o to, by nowe, przygotowywane przez nas realizacje, zaskakiwały oryginalnym designem, włoską subtelnością oraz precyzją wykonania. Wszystkie meble tarasowe, które prezentujemy, są produktami ekologicznymi – ze względu na neutralny charakter wykorzystanego do ich produkcji materiału, nie mają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

Nie mamy najmniejszej wątpliwości co do tego, że kolekcje OLTRE pomogą w odkrywaniu wyjątkowych możliwości przestrzeni – tej domowej, ogrodowej, jak i tej, która wzbogaca budynku użyteczności publicznej.

 

Galeria naszych realizacji (Czarny Groń – Rzyki, Termy – Szaflary)