O firmie

Firma BADAN – Systemy Grzewcze, prowadzona i kierowana przez właściciela Mirosława Badana, działa w sektorze ogrzewnictwa, klimatyzacji i wentylacji, pomp ciepła i fotowoltaiki od 1987 roku. Tysiące instalacji i urządzeń zamontowanych nie tylko w kraju, są z pewnością najlepszą gwarancją dla naszej obecnej i przyszłej klienteli.

Od momentu wejścia na polski rynek koncernu BUDERUS HEIZTECHNIK GMBH jesteśmy jego autoryzowanym partnerem, a ilość montowanych urządzeń zarówno dużych jak i mniejszych mocy pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Z roku na rok firma notuje dynamiczny rozwój dzięki czemu na tutejszym rynku firma BADAN-SYSTEMY GRZEWCZE stała się niekwestionowanym liderem.

Swoją działalność firma opiera na precyzyjnym planie inwestycyjnym poszerzając swoją strukturę techniczną i handlową. Stworzyliśmy zespół pracowników o ugruntowanej pozycji zawodowej, przedsiębiorczych, pracujących dobrze, szybko i z zaangażowaniem, którzy swym doświadczeniem zapewniają profesjonalna obsługę. Praca z młodym, dynamicznym zespołem jest gwarancją stałego rozwoju i pozwala na podejmowanie nowych, ciekawych przedsięwzięć oraz ciągłe rozszerzanie oferty handlowej.

Poważną pozycję w działalności naszej firmy zajmuje obsługa drobnych inwestorów. Staramy się zawsze proponować rozwiązania przynoszące pełną satysfakcję naszym klientom. W tym celu do każdego zadania podchodzimy indywidualnie proponując zarówno najnowsze jak i tradycyjne technologie w zależności od potrzeb klienta w dziedzinie ogrzewnictwa (m.in. ogrzewanie podłogowe, ścienne), wentylacji mechanicznej (m.in.. systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła) a także technologie wykorzystujące niekonwencjonalne źródła energii (pompy ciepła, fotowoltaika, kolektory słoneczne) oraz systemy wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i techniki basenowej.

W 2006 r. przenieśliśmy się do nowego obiektu o pow. ok 500 m2, w którym powstało firmowe Studio Łazienkowe EXCELLENT, ekspozycje łazienkowe firmy PARADYŻ, TUBĄDZIN, włoska ceramika CASALGRANDE oraz salon domowego SPA i mebli rattanowych.

Współpracujemy z biurami projektowymi. Na miejscu można zrealizować projekt w oparciu o najnowsze wzory tapet firmy VESCOM, wykładziny firmy FORBO i innych firm

Na bieżąco prowadzimy analizę rynku, odpowiadamy na potrzeby klientów, proponujemy wyroby wysokiej jakości. Współpracujemy z Bankiem Ochrony Środowiska w zakresie zadań inwestycyjnych mających na celu poprawę otaczającego nas środowiska naturalnego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i nawiązania współpracy.