Nowa generacja pomp ciepła – Buderus

EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE ENERGII DLA JESZCZE WIĘKSZEGO KOMFORTU – 

Nasza nowa wielofunkcyjna pompa Logatherm WLW196i AR nadaje się do domów jednorodzinnych i niewielkich budynków, a także budowy nowych i rozbudowy istniejących systemów grzewczych.

NOWOCZESNY SYSTEM STEROWANIA

Sprawdzony system sterowania Logamatic EMS Plus i moduł programowania Logamatic HMC300 są w wyposażeniu urządzenia. dzięki czemu nowa pompa ciepła ma możliwość współpracy z internetem. Umożliwia to obsługę systemu przy użyciu smartfona lub tabletu.

DUŻA EFEKTYWNOŚĆ I MAŁA WAGA

Pompa składa się z modułu zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego. Dostęp do obu elementów jest niezwykle łatwy, a ich instalacja szybka. Moduły połączone są za pomocą przewodów instalacji wodnej. Pompa Logatherm WLW196i AR pobiera energię grzewczą z powietrza i nawet przy temperaturze do – 20 stopni jest w stanie pokryć całe zapotrzebowanie na ciepło w sposób wydajny i przyjazny dla środowiska. Równocześnie pompa ciepła typu powietrze-woda w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym jest także standardowo przygotowana do aktywnego chłodzenia.

BARDZO WYSOKA KLASA EFEKTYWNOŚCI A++

Nowy system pompy ciepła jest dostępny w wersjach z mocą wyjściową 6, 8, 11 i 14 kW przy A2/W35. Moduł zewnętrzny ma możliwość modulacji. Falownik – oparty na technologii zmiennej prędkości – dostosowuje w sposób ciągły moc pompy ciepła do zapotrzebowania instalacji grzewczej. Zapewnia dzięki temu dużą wygodę w połączeniu z wyjątkowo ekonomiczną pracą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *