HOT SPRING – JACUZZI OGRODOWE

Praktyczne funkcje:

Kolekcja wanien ogrodowych od marki Hot Spring należy do najczęściej kupowanych wanien SPA na świecie oraz od ponad czterech dekad jest liderem w swojej branży.  Jedną z opcji należących do portfolio Hot Spring jest kolekcja Hot Spot. Oryginalny i elegancki wygląd oraz efektowne oświetlenie wanny spa z hydromasażem sprawia, że domowe jacuzzi to niezwykłe doznania estetyczne, a także doskonały sposób na spędzenie czasu z najbliższymi. Zatem nie bez przyczyny cieszy się ona wysoką jakością wykonania, wydajnością energetyczną, łatwą pielęgnacją wody i pięknym wzornictwem.

O krystaliczną wodę i pełną gotowość do kolejnych kąpieli zadba system uzdatniania i filtracji wody, a co za tym idzie utrzymanie pełnego komfortu i czystości jest niezwykle proste i bezproblemowe. Jacuzzi ogrodowe Hot Spot Collection można również używać bez obaw o wysokie rachunki za prąd. Specjalny system Energy Smart dba bowiem o zmniejszenie zużycia energii.

Dlaczego warto?

Wanny spa z hydromasażem Hot Spring Hot Spot Collection to obowiązkowa pozycja, dla osób, które chcą zniwelować codzienny stres, poprawić ogólne samopoczucie oraz zdrowie. Nasze ciało składa się prawie całkowicie z wody. Regularne kąpiele w wannie ogrodowej spowodują, że poprawi się nasze samopoczucie oraz osiągniemy stan relaksacji. Dzięki mocnym dyszom nawet najbardziej spięte mięśnie zostaną rozluźnione.  Dostarcza ona dwa potężne strumienie ciepłej wody intensywnie podróżujące w górę i dół po całej długości pleców. Można więc korzystać z leczniczego działania hydroterapii we własnym ogrodzie, bez konieczności wyjazdu do sanatorium czy ośrodka z dostępem do takiego urządzenia. Kolejną zaletą jest używanie wanny spa tylko przez Ciebie i Twoich bliskich – brak tłumów oraz ryzyka chorób skórnych (np. grzybicy).

Decydując się na jacuzzi zadbamy nie tylko o relaks i doskonała zabawa, ale również jak już wspomnieliśmy zdrowie. Oryginalny i elegancki wygląd oraz efektowne oświetlenie wanny spa z hydromasażem Hot Spring Hot Spot Collection sprawia, że domowe jacuzzi to niezwykłe doznania estetyczne, a także doskonały sposób na spędzenie czasu z najbliższymi. Używanie domowego SPA wzbogacić można o aromaterapię i dolać ulubione olejki eteryczne do wody, co dodatkowo wzbogaci wpływ zdrowotny i pozwoli na jeszcze większe odprężenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *