Kabiny prysznicowe Radaway

Obecnie łazienki należą do pomieszczeń, które najtrudniej zaprojektować. Trzeba jednak przyznać, że umieszczenie wielu elementów na niewielkiej przestrzeni może czasem sprawić problem. W tym przypadku z pomocą przychodzą kabiny Radaway, które w ostatnich latach podbiły rynek kabin prysznicowych. Są to produkty niezwykle ergonomiczne i funkcjonalne, a zarazem wyróżniające się elegancką estetyką. Produkowane są one w Polsce według najwyższych europejskich standardów, dzięki czemu wyróżniają się na tle konkurencji i są idealnym wyposażeniem do każdej zjawiskowej łazienki.

Kabiny prysznicowe Radaway wyróżniają takie czynniki jak: bezpieczeństwo (do produkcji kabin stosowane jest specjalne szkło o grubości 5-8 mm, które jest hartowane, a co za tym idzie odporne na przypadkowe uderzenia), niezawodność (szerokie drzwi, wygodne wejście do kabiny oraz uszczelki, które zapewniają jej trwałość, dzięki czemu nie ma obawy, że woda rozleje się po całej łazience) czystość (wszystkie szyby kabin w standardzie zostały powleczone specjalną powłoką, aby nie osadzał się na nich brud i kamień), funkcja dekoracyjna (atrakcyjny design i różnorodne kształty kabin sprawiają, że rozwiązania zaproponowane przez Radaway stanowią wyróżnik i wartość dodaną do każdej nowej łazienki), elastyczność (każdy rodzaj kabin występuje w wielu rozmiarach i konfiguracjach, jednak w razie gdyby standardowy wzór nie odpowiadał wymaganiom, istnieje opcja dostosowania go do potrzeb naszego klienta).

Radaway oferuje swoim konsumentom różne rodzaje wykończenia w kolorach (chrom, czarny, złoty i srebrny), a także nadruki na szkle, czyli tak zwany Print Radaway. Jest to najnowsza usługa marki umożliwiająca wykonanie oryginalnego graweru na szkle kabiny prysznicowej, drzwiach wnękowych oraz parawanach nawannowych.  Nadruk powstaje po zewnętrznej stronie szyby, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Gwarantuje on niezwykłą trwałość i pozostanie intensywny pomimo upływu lat. Print Radaway dostępny jest w kilku wariantach szkła: szkle przejrzystym, UltraClear, brązowym, satynowym oraz grafitowym.

Dodatkowo do każdej kabiny prysznicowej można dobrać brodzik Radaway o modelu tradycyjnym, wysokim, czy podtynkowym. Pod względem kształtu, koloru i rozmiaru pasują one do wszystkich kabin prysznicowych, oferowanych przez markę.

Wszystkie produkty marki Radaway posiadają 3-letnią gwarancję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *