Nowoczesne młynki do rozdrabniania odpadków – Evolution

7,3 milionów ton odpadów spożywczych trafia na wysypiska śmieci każdego roku, emitując szkodliwe dla środowiska gazy cieplarniane. Zamiast wyrzucać odpadki żywności na wysypiska śmieci, można je przetworzyć w oczyszczalni ścieków, uzyskując cenny biogaz i inne odżywcze składniki. Dzięki rozdrabniaczowi odpadków żywności InSinkErator kuchnia będzie czystsza, a te odpady nie trafią na wysypiska śmieci, co pomoże w ochronie środowiska.

Marka InSinkErator uznawana jest za lidera rynku i największego na świecie producenta rozdrabniaczy odpadków bio. Jest to niezbędne urządzenie kuchenne, które w sposób bezpieczny i higieniczny eliminuje odpadki żywności i rozdrobni niemal każdy rodzaj resztek żywności — począwszy od obierków z owoców i warzyw, aż po kości z mięsa. Ponadto dozowniki gorącej wody InSinkErator dostarczają wodę o temperaturze zbliżonej do wrzenia poprzez pociągnięcie dźwigni. Korzyści z zainstalowania natychmiastowego dozownika gorącej wody w kuchni są niezliczone, od przygotowywania gorących napojów do usuwania tłuszczu z naczyń.

Wszystkie rozdrabniacze serii Evolution zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Wykonano je z najlepszych materiałów, aby umożliwić rozdrabnianie jeszcze bardziej różnorodnych odpadków żywności i zapewnić cichszą pracę.

Dostępne modele: 

  • Evolution 250 (dla gospodarstw przyjmujących licznych gości)/rozdrabnianie 3-stopniowe, rozdrabnia niemal wszystkie odpady spożywcze/wyjątkowo cicha praca/8 lat gwarancji
  • Evolution 150 (dla większych rodzin)/rozdrabnia niemal wszystkie odpady spożywcze/bardzo cicha praca/ 7  lat gwarancji
  • E75 (dla dużych rodzin)/rozdrabnia większość odpadów spożywczych/cicha praca/ 6  lat gwarancji

Wszystkie modele oferują:

  • wysokoobrotowy silnik indukcyjny Dura-Drive
  • wbudowany przełącznik pneumatyczny w wykończeniu: chrom, szczotkowana stal i matowa czerń
  • elementy rozdrabniające i komorę mielenia ze stali nierdzewnej
  • zabezpieczenie przed przeciążeniem
  • szybszy, łatwiejszy montaż dzięki mocowaniu Quick Lock

Dodatkowo w zestawie znajduje się przełącznik pneumatyczny, który uruchamia rozdrabniacz za pomocą sprężonego powietrza. 

Dostępne kolory: chrom, szczotkowana stal i matowa czerń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *