Hot Spot – jacuzzi ogrodowe Relay

Każda z wanien z kolekcji Hot Spot stała się w ostatnim czasie centralnym punktem ogrodu. Stało się to możliwe między innymi dzięki przyciągającym wzrok wykończeniom i charakterystycznym detalom. Ponadto subtelna obudowa przypomina wyglądem naturalne materiały, a także zachowuje trwałość zaawansowanych kompozytów. Jedną z wanien kolekcji Hot Spot jest jacuzzi z hydromasażem Relay. Jest to doskonała ogrodowa opcja posiadająca miejsca do leżenia dla sześciu osób. Masaż zapewnia 40 dysz strumieniowych oferujących 5 rodzajów hydroterapii z regulacją pracy pomp oraz regulacją Comfort Control. Pozwala ona dostosować intensywność działania dysz na stanowisku przy którym się znajduje. Dzięki regulatorowi zawsze istnieje możliwość doprecyzowania siły naszej hydroterapii.

O odpowiedni nastrój relaksu w wannie Relay dba odprężający wodospad, wielobarwne oświetlenie LED na zewnątrz i wewnątrz wanny oraz opcjonalny system Audio Spa. Wygodę gwarantuje intuicyjny pilot sterowania, który oferuje duży i czytelny ekran oraz wygodne i intuicyjne przyciski do nawigacji. Panel doskonale wpasowuje się w nowoczesny design wanny i jest odporny na warunki atmosferyczne.

Najważniejsze atuty kolekcji Hot Spot to jakość lidera branży oraz pełne wypełnienie wnętrza izolacją termiczną FiberCor gwarantujące długie lata spokojnej i taniej eksploatacji. Wanny spa z kolekcji Hot Spot dostarczają pewności, że ta inwestycja pozwoli optymalnie wykorzystać każdy dzień i to przez wiele lat, bez względu na pogodę.

Szczegółowe informacje o produkcie:
Wymiary: 213 x 213 x 92 cm
Pojemność: 1,290 litrów
Waga: 375 kg / 2.140 kg (woda + użytkownicy)
Oświetlenie wewnętrzne: 10 wielokolorowych punktów świetlnych LED z regulowanym natężeniem
Oświetlenie zewnętrzne: 4 wielokolorowe punkty świetlne LED z regulowanym natężeniem
System rozrywki (opcja): Bezprzewodowy system dźwiękowy
Atrakcje wodne: Wodospad
Filtracja: Standardowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *